Inventúrne zoznamy - zásoby, majetok

PN: INVSEZ
229 €
(189,26 € bez DPH)

Cena instalace bez DPH: 15,83 €

Výrobca FIRMADAT s.r.o.

Jednoduchý nástroj pro tvorbu Inventurních seznamů Zásob nebo inventarizaci Majetku v Pohodě za pomoci čtečky čárových kódů.

Jednoduchý software, který umožňuje načíst čárové kódy zásob a zanést tyto informace do Pohody - v případě Zásob vytvořit Inventurní seznamy a v případě Majetku zobrazit tiskové sestavy s Evidovaným a Zjištěným stavem.
K načtení je možno použít bezdrátovou bluetooth čtečku CT90 nebo 2.4GHz čtečku CT60 v offline režimu (obě dostupné skladem).
Čtečky mají vlastní paměť a obsah paměti následně přenesou do rozhraní modulu, ze kterého již proběhne import do Pohody. Přenosem těchto dat ze čtečky, pak jednoduše vytvoříte inventurní seznam nebo inventarizujete majetek.


Postup:
1) Načíst do paměti čtečky jednotlivé čárové kódy skladových zásob nebo čísla majetku a drobného majetku. Jeden naskenovaný kód = jeden kus dané zásoby/majetku.
2) Přejít k PC a přenést z paměti čtečky čárové kódy do rozhraní aplikace - provedete naskenováním speciálního kódu pro čtečku.
3) Zvolit import Zásob (do inventurních seznamů) nebo Majetku.
4) Následně v případě Zásob z Pohody vytisknout Inventurní seznamy nebo je přenést do Inventury zásob. V případě Majetku zobrazit/vytisknout tiskové sestavy porovnávající Evidovaný a Skutečný stav.

Modul má rovněž kontrolní funkci, která mu umožňuje před samotným importem zkontrolovat, zda Zásoby s naskenovanými kódy v Pohodě existují.

 

K modulu doporučujeme koupit čtečku CT90 nebo CT60 pro použití v offline režimu. Pro použití v online režimu doporučujeme čtečku HT-900A. Čtečka čárových kódů není součástí modulu a její cena není v ceně modulu zahrnuta. Modul pracuje se čtečkami v HID režimu (emulace klávesnice).


Součástí je návod pro nastavení a používání modulu s přesným postupem generování dokladů a tiskové sestavy pro inventarizaci majetku. Instalaci si můžete také dohodnout s našim specialistou.

Verze produktu:
1.6
Kompatibilní s Pohodou:
MDB, SQL, E1
Požadavky:
Kontaktní osoba: Petr Hanzlík, tel. 776 725 338, e-mail:

Súvisiaci tovar