Import XML FEED do Pohody

PN: XMLFEED
Výrobca FIRMADAT s.r.o.

Nástroj pro načítání XML FEEDu od Dodavatele do agendy Zásob v Pohodě s funkcí založení nebo aktualizace skladových karet.

Chcete si usnadnit práci s úpravou a aktualizací sortimentu, které Vám nabízí dodavatel? Provozujete e-shop a potřebujete vědět, jaké aktuální položky, ceny nebo dostupnost mají Vaši dodavatelé? Stahujete a ručně přiřazujete k produktům obrázky a popisy?

Nabízíme Vám jednoduché řešení, kterým si ušetříte spoustu času a navíc může pracovat automaticky.

Základní princip:
Dodavatel vytváří soubor ve formátu XML, který obsahuje informace o aktuálním sortimentu, cenách, množství, dostupnosti, atd. Tento soubor, FEED, dává k dispozici svým odběratelům pomocí odkazu na webových stránkách, popřípadě jej umístí na FTP. Po spuštění modulu Import XML FEED do Pohody se tento soubor a případně další soubory, např. obrázky, stáhnou a informace v něm obsažené zpracují. Následně je modul uloží do konkrétních polí v Pohodě. Tento nástroj je nutné před jeho nasazením do provozu upravit na míru podle množství a struktury parametrů XML souboru tak, aby jste měli v Pohodě potřebné informace. Modul může pracovat v režimech založení skladových karet, nebo jejich aktualizaci. Tuto aplikace je navíc možné spouště pomocí naplánované úlohy v určitý čas, tedy nejlépe ve chvíli, kdy dodavatel dá k dispozici své aktuální údaje.

Hlavní přínos:
Upustíte od pravidelné rutinní kontroly sortimentu dodavatele a tyto údaje se Vám budou automaticky pravidelně přenášet do Pohody, čímž máte jistotu aktuálního stavu. Také jemožné do jednoho modulu nastavit načítání FEEDů od více dodavatelů, čímž docílíte maximální efektivity a úspory času.

Cena: požádejte si o cenovou kalkulaci

Přesnou cenu Vám zašleme po upřesnění požadavků a analýze XML souboru dodavatele.

Kompatibilní s Pohodou:
MDB, SQL, E1
Požadavky:
Kontaktní pracovník: Petr Hanzlík, tel. 776725338, e-mail:

Súvisiaci tovar