Vydané faktury ze Smluv

PN: VFZESMLUV
9.063 Kč
(7.490,00 Kč bez DPH)

Cena instalace bez DPH: 800,00 Kč

modul pro pravidelné automatické generování a odesílání Vydaných faktur ze Smluv v Pohodě

Využíváte agendu Smlouvy v Pohodě? Rádi byste odbourali pravidelnou měsíční nebo čtvrtletní rutinu spojenou s fakturací svých služeb zákazníkům? Tak právě pro vás je ideálním pomocníkem tento nástroj, který Vydané faktury do Pohody nejen hromadně založí, ale rovněž je odešle na mail zákazníkovi nebo je přímo vytiskne na tiskárně.

Modul se používá následujícím způsobem:

1. v agendě Smlouvy v Pohodě si založíte záznamy - měsíční. čtvrtletní, pololetní nebo roční období a nastavíte jejich platnost.

2. pokud chcete vytvářet Vydané faktury bez položek, zapíšete fakturovanou částku do pole Částka v agendě Smlouvy. Pokud chcete vytvářet Vydané faktury s položkami (textové, bez vazby na Zásoby), uvedete tyto v Poznámce smlouvy ve formátu Název;Částka. Pokud budete chtít vytvářet Vydané faktury s vazbou na Zásoby, zapíšete tyto položky do Poznámky smlouvy ve formátu Kód (zásoby);Množství.

3. nastavíte v modulu odchozí mailovou adresu, text mailu a tiskovou sestavu, která má být přiložena ve formátu PDF k mailu. Je možné také nastavit v Adresáři Pohody, kterým zákazníkům se má automaticky e-mail odeslat, a kterým neodesílat, resp. vytisknout na tiskárně. 

4. je možné nastavit pouze některé Kategorie v agendě Smlouvy, pro které se mají Vydané faktury generovat.

5. modul je možné spustit ručně nebo automaticky (pomocí Plánovače úloh ve Windows) v požadovaný den fakturace, a to jak pro měsíční, čtvrtletní, pololetní nebo roční období

Kompatibilní s Pohodou:
MDB, SQL, SQL E1
Požadavky:
Kontaktní pracovník: Petr Hanzlík, tel. 776725338,

Související zboží

Alternativní produkty