Robustný, inteligentný vojenský tablet F750

PN: F750
817 €
(675,21 € bez DPH)

CILICO F750 je inteligentní vojenský tablet, který je díky jeho tvaru snadno ovladatelný a je možné jej ovládat pouze jednou rukou. Tablet pracuje na platformě Android 5.1, velikost obrazovky jsou 4 palce a využívá procesor Quad-core Qualcomm Snapdragon. F750 dokáže skenovat 1D i 2D kódy (NFC, UHF, PSAM karty a další). Díky kvalitní ochraně může tablet pracovat i v drsných podmínkách. Tablet je také voděodolný a prachuvzdorný, což z něj činí vysoký nadstandard pro práci v náročnějším prostředí.

Rychlé, bezproblémové a výkonné skenování
Vynikající skenovací výkon, rozsah čtení kódů rozšířen o 20° pro pohodlnější a efektivnější skenování kódů, což výrazně zvyšuje efektivitu. Díky oboustranému tlačítku pro skenování je tablet vhodný jak pro praváky, tak pro leváky.

Silná ochrana
Ochrana IP68 je jedna z nejvyšších stupňů ochrany elektronických zařízení, které dnes existují. Díky tomu má tablet F750 vysokou mechanickou odolnost, je voděodolný a prachuvzdorný. To z něj dělá  jeden z nejodolnějších tabletů, které v současné době můžete na trhu naleznout.

CPUQualcomm Snapdragon procesor Quad-core 1.1Ghz
Paměť2Gb RAM + 16Gb ROM
Operační systém Android 5.1
Rozlišení800x480
Dotykový panelPrůmyslový kapacitní dotykový panel
Fotoaparát8MP, automatické zaostření, podpůrná LED dioda
Komunikace4G/Bluetooth/Wi-Fi(2.4G)/GPS
PropojeníMicro USB 2.0, podporuje USB OTG
Skenovací módy1D, 2D, NFC, UHF kódy
Rozměry
Délka170mm
Šířka73mm
Hloubka20,5mm