Regenerátor faktúr

PN: REFA
284 €
(234,71 € bez DPH)

Cena instalace bez DPH: 23,46 €

Výrobca FIRMADAT s.r.o.

Řešení pro pravidelnou měsíční fakturaci pro vybrané zákazníky umožňující vygenerované doklady automaticky odeslat na e-mail nebo vytisknout.

Modul je určen uživatelům, kteří potřebují z již existujících Vydaných faktur v Pohodě vytvořit nový doklad, resp. kopie Vydaných faktury v Pohodě již založených. Tedy zejména těm uživatelům, kteří vystavují pravidelně každý měsíc Vydané faktury na stejné položky a částky.

 

Modul lze nastavit tak, že se generují Vydané faktury pouze pro některé odběratele, tyto doklady je možné automaticky odesílat na e-mailovou adresu zákazníka a také je automaticky tisknout na vybrané tiskárně. Faktury jsou pak vygenerovány a připadně odeslány či vytištěny pouze vybraným zákazníkům, kterým byla vystavena faktura v předešlém měsíci a výsledný doklad je kopií této původní faktury.

 

Po snadné instalaci pomocí vyplnění hodnot do polí ve formuláři Nastavení si v Pohodě určíte, komu faktury automaticky vystavovat.

Zákazníkům, kterým budete chtít automaticky vystavovat faktury - kopii faktury z předešlého měsíce - označíte v Adresáři Pohody Klíčem P6.

Pokud budete chtít tomuto zákazníkovi odeslat fakturu na e-mail uvedený v Adresáři, označíte jej Klíčem P5. Předmět i text zprávy je možné nastavit uživatelsky a faktura ve formátu PDF (vybraná tisková sestava Pohody) je přiložena k e-mailu. A pokud budete chtít tiskovou sestavu Faktury poslat na nastavenou tiskárnu, označíte zákazníka v Adresáři Klíčem P4.

Generování faktur je možné nastavit na automatické spouštění pravidelně každý měsíc pomocí Plánovače úloh, případně spouštět manuálně podle potřeby.

Kompatibilní s Pohodou:
MDB, SQL, E1
Požadavky:
Kontaktní pracovník: Petr Hanzlík, tel. 776725338,

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Súvisiaci tovar