FirmadatSigner - aplikácie pre podpis dokumentov

PN: SIGNER
380 €
(314,05 € bez DPH)

Cena instalace bez DPH: 32,34 €

Výrobca FIRMADAT s.r.o.

Nebaví vás skladovat hromady dokladů v tištěné podobně, na které jste potřebovali podpisy klientů? Máme pro vás skvělé řešení! Modul FirmadatSigner vám umožní vytvářet elektronické podpisy a vkládat je přímo do dokumentů. Díky tomuto modulu již nebudete muset tisknout každý doklad, který následně dáte k podepsání vaším klientům. Stačí mít pouze zařízení pracující na operačním systému Android 5.1 a vyšší. Modul je funkční pouze u Pohody verze E1!

Modul FirmadatSigner vám umožňuje vkládat podpisy do dokladů v elektronické formě. K modulu potřebujete pouze zařízení s operačním systémem Android 5.1 a vyšší, na které nainstalujete aplikaci FirmadatSigner.

Postup obsluhy:

  1. Nejprve je třeba provést instalaci modulu (viz přiložený návod)

  2. Po úspěšném nainstalování si zvolte agendu a doklad, do kterého budete podpis umístit.

  3. Klikněte na tlačítko Signer (externí nástroj), které jste si vytvářeli dle návodu.

  4. Vyskočí na vás 2 tabulky, jedna s náhledem na dokument, který bude zákazník podepisovat (pokud používáte 2 monitory, zobrazí se na zákaznickém monitoru) a druhá hlásící, že čeká na podpis klienta. Do druhé tabulky je možné vložit poznámku, jako například jméno klienta.

  5. Následně je třeba, aby zákazník na tabletu (či jiném zařízení Android zařízení) napsal svůj podpis a potvrdil tlačítkem OK.

  6. Po potvrzení zákazníkem se doklad uloží do záložky Doklady.

Podívejte se také na naše video, jak s modulem FirmadatSigner pracovat. Video naleznete v záložce Návod k instalaci.

Verze produktu:
1.0
Kompatibilní s Pohodou:
SQL E1

Súvisiaci tovar