Příjemka a výdejka offline čtečkou

PN: PRVYCTECKOU
5.433 Kč
(4.490,00 Kč bez DPH)

Cena instalace bez DPH: 400,00 Kč

Výrobce FIRMADAT s.r.o.

Nástroj pro tvorbu Příjemek,Výdejek nebo Převodek zásob pomocí čtečky čárových kódů.

Jednoduchý software určený zejména těm uživatelům, kteří chtějí vytvářet Příjemky, Výdejky nebo Převodky za pomocí čtečky čárových kódů a kteří nepotřebují robustní terminálové řešení nabo například nemají na skladě pokrytí WiFi. Modul umí pracovat se čtečkami čárových kódů s vlastní pamětí, v tzv. offline režimu.

K načítání je možno použít bezdrátovou čtečku 2.4 GHz CT60 nebo bluetooth, CT90 (všechny dostupné na našem eshopu), který podporují jak offline, tak i online režim práce.

Pokud nastavíte čtečku do offline režimu, využívá vlastní paměť, ve které si uchovává naskenované čárové kódy. Obsah paměti následně přenese do rozhraní modulu, ve kterém již sami určíte, zda budete chtít vytvářet Příjemku, Výdejku nebo Převodku v Pohodě. Modul má rovněž  funkci kontroly, takže před samtontným vytvořením dokladu zkontroluje, zda existují zásoby s naskenovanými kódy v Pohodě na konrétním skladě, případně zda je v dostatečném množství.

Postup:
1) Načíst (naskenovat) do paměti čtečky jednotlivé kódy skladových zásob. Jeden naskenovaný kód = jeden kus dané zásoby.
2) Přejít k PC a načíst ze čtečky data do aplikace - vyvoláte načtením speciálního kódu pro čtečku.
3) Zvolit druh dokladu - Příjemka nebo Výdejka - a Dodavatele nebo Odběratele ze seznamu přenesením z adresáře Pohody. V případě Převodky zvolíte zdrojový a cílový sklad.
4) Následně spustíte generování zvoleného dokladu do Pohody.

Modul má také svou kontrolní funkci, tj. před spuštěním importu do Pohody můžete ověřit, zda naskenované čárové kódy existují na Zásobách v Pohodě.

Modul rovněž umí pracovat s váhovými čárovými kódy, tj. EANy, které obsahoují Kód zásoby a její Množství (hmotnost), případně vystavovat doklady v Cizí měně nebo položky v dokladech slučovat.

K modulu doporučujeme zakoupit bezdrátovou čtečku 2.4GHz CT60 pro použití v offline režimu. Pro použití v online režimu je možné použít i drátovou čtečku HT-900RS. Čtečka čárových kódů není součástí modulu a její cena není v ceně modulu zahrnuta. Modul pracuje se čtečkami v HID režimu (emulace klávesnice).

Součástí je návod pro nastavení aplikace a její použití, případně si můžete dohodnout instalaci našim specialistou.

Kompatibilní s Pohodou:
MDB, SQL, SQL E1
Požadavky:
Kontaktní pracovník: Petr Hanzlík, tel. 776 725 338,

Související zboží