Středisko Olomouc

Centrální HOTLINE +420 571 112 089    
Petr Hanzlík +420 776 725 338

Specialista ICT, prodej a poradenství účetní program Pohoda a nástavbová řešení

 

Mgr. Roman Nepšinský

 

+420 571 112 089

 

Programátor

 
Mgr. Martin Kuchař  +420 571 112 089 Certifikovaný specialista účetní program POHODA  

Účetní program POHODA je komplexní účetní a ekonomický systém Pohoda pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Účetnictví Pohoda je oborově neutrální a vhodné pro obchod, výrobu i poskytování služeb.

Účetní software POHODA vyniká uživatelským komfortem srovnatelným s produkty Microsoft Office, s nimiž i datově spolupracuje. Obsahuje širokou škálu nadstandardních funkcí, které ocení každý, kdo si potrpí na profesionální vzhled firemních dokumentů a podrobný přehled o vlastním hospodaření. Od instalace a nastavení systému přes zápis, výběr a tisk dokladů až po účetní uzávěrku POHODA svému uživateli usnadňuje každodenní práci díky propracovanému uživatelskému rozhraní, interaktivním průvodcům a rozsáhlému systému kontextové nápovědy. Náklady na nasazení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální a zvýšená efektivita práce přinese další úspory.

Program POHODA se stal v roce 2007 prvním ekonomickým systémem v České republice certifikovaným pro operační systém Windows Vista a od roku 2009 může používat označení "Compatible with Windows 7". Dne 26. října 2012 byl oficiálně spuštěn prodej verze operačního systému Windows 8. O dva dny dříve získala POHODA certifikaci potvrzující, že je kompatibilní také s tímto operačním systémem.