Středisko Pardubice

Centrální HOTLINE +420 571 112 089  
Martin Voleský +420 608 466 466

Specialista ICT, prodej a poradenství účetní program Pohoda a nástavbová řešení

David Grus +420 777 221 376 Prodej účetní program Pohoda, web a grafika 

ing. Michal Kopecký

+420 571 112 089 

Programátor, analytik

Účetní program POHODA je komplexní účetní a ekonomický systém Pohoda pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Účetnictví Pohoda je oborově neutrální a vhodné pro obchod, výrobu i poskytování služeb.

Účetní software POHODA vyniká uživatelským komfortem srovnatelným s produkty Microsoft Office, s nimiž i datově spolupracuje. Obsahuje širokou škálu nadstandardních funkcí, které ocení každý, kdo si potrpí na profesionální vzhled firemních dokumentů a podrobný přehled o vlastním hospodaření. Od instalace a nastavení systému přes zápis, výběr a tisk dokladů až po účetní uzávěrku POHODA svému uživateli usnadňuje každodenní práci díky propracovanému uživatelskému rozhraní, interaktivním průvodcům a rozsáhlému systému kontextové nápovědy. Náklady na nasazení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální a zvýšená efektivita práce přinese další úspory.

Program POHODA se stal v roce 2007 prvním ekonomickým systémem v České republice certifikovaným pro operační systém Windows Vista a od roku 2009 může používat označení "Compatible with Windows 7". Dne 26. října 2012 byl oficiálně spuštěn prodej verze operačního systému Windows 8. O dva dny dříve získala POHODA certifikaci potvrzující, že je kompatibilní také s tímto operačním systémem.