ATEOSYS - Online terminály pro ES Pohoda, zákl. licence pro 1 zařízení

PN: TERMINALY1DEV
10.890 Kč
(9.000,00 Kč bez DPH)

Cena instalace bez DPH: 1.500,00 Kč

Výrobce FIRMADAT s.r.o.

pracujte s ES Pohoda z Vašeho PC, tabletu nebo mobilu
naše online terminály jsou komplexnějším řešením. Pracovat můžete jak na běžném PC, tak i na mobil ním terminálu Android nebo libolném zařízení s moderním webovým prohlížečem. Sami si tedy vyberete nejvhodnější zařízení, se kterým budete chtít pracovat.

Ateosys je vyroben přímo pro Pohodu, není tedy systémem, který je napojen i na Pohodu, ale jen a přímo pro ni. Proto systém podporuje pokročilé funkce, které ostatní systémy nejsou schopny nabídnout.

Díky tomu uvidíte u Vašeho zákazníka u zásoby v terminálu vždy správnou cenu, kterou jste nastavili třeba přes individuální ceny v Pohodě, budete moci používat více čárových kódů k jedné zasobě a uvidíte členění skladu stejně jako pracovník v kanceláři nebo si jen zobrazit obrázek zásoby.

 

ZÁKLADNÍ LICENCE PRO 1ZAŘÍZENÍ
Základní verze

 

Představení

Prodejní a skladové terminályjsou již nezbytností ve středních avětších firmách pro rychloupráci se skladovým hospodářstvím. Odpovědí na snadnou práci ve skladu je právě ATEOSYS, který Vám umožní za velmi nízkou pořizovací cenu vyřešit skladovou evidenci a urychlit práci ve skladu.

Naše řešení s mobilními terminály neumožňuje jen pasivně prohlížet zásoby a jejich stav na skladě, ale i aktivně zasahovat do systému v rámci přidělených práv a rolí.Tímto mohou uživatelé, kteří nemají znalost práce se skladovým systémem značně urychlit chod celého provozu. Stačí aby si osvojili jednoduché používání těchto terminálů a doklady do ekonomického systému bude již tvořit terminál.

Zobrazení skladových karet v terminálu nebo jiném zařízení lze zcela přizpůsobit požadavkům. Ve variantě Pohody E1 lze zobrazovat na terminálu libovolné uživatelské pole zagendy zásob. Navíc lze řadit dle pozic naskladu. Současně lze nastavovat volitelná pole pro řádky dokladů. U verze SQL a MDB pouze pole existující v Pohodě. U verze E1 lze využít i volitelné parametry.

Pro koho je určeno

Jako terminál lze použít libovolné zařízení s intenetovým prohlížečem, které má podporu odesílání načteného kódů. Vhodné jsou vyhovující  tablety a mobily s AndroidOS 5.x a vyšší, PC s OS Windows 7 a vyšším. Nicméně pro náročnější práci doporučujeme využít terminálů C5S nebo C7S, pro které SW primárně vyvíjíme.
Díky nízkým nárokům je dostupný pro všechny uživatele Pohody bez vyšších nároků naHW. 

Co ATEOSYS umí?

Terminály umožňují vytvářetpřímo do Pohody tyto nové doklady:

 • Prodejky
 • Výdejky
 • Příjemky
 • Převodky
 • Faktury
 • Zásoby- vytváření nových a editace,tisky štítků zásob
 • Adresář-vytváření a editace
 • Objednávkypřijaté, vydané, Nabídkyvydané
 • Inventura a inventurní seznam
 • Vykrývání a tvorba přijatých a vydaných objednávek (převodka, výdejka, faktura, prodejka,příjemka, výroba)
 • Kontrola zásob - stavy, popisy, dostupnosti, volnézboží, atd.
 • Ostatníagendy na dotaz
 • Aktualizace nákupních cen
 • Změna základní prodejní ceny
 • Historie a  tisk  příjemek, výdejek, prodejek a faktur, štítků zásob
 • Přiřazeníčárového kódu k zásobě přímo terminálem
 • Načítání množství terminálem
 • Práce se skladovými pozicemi
 • a mnoho dalšího

Tisk

Tisk dokladů je zajištěn přes libovolnou síťovou tiskárnu nebo tiskárnu připojenou k serveru, případně i na tiskárnu připojenou přes internet. U mobilních zařízení púak na tiskárnu připojenou k tomuto zařízení. Lze takto tisknout přímo Vaše tiskové sestavy z Pohody.
Možnost nastavení různých tiskáren pro jednotlivé uživatele terminálů. Tisk je možno vyvolat manuálně nebo i automaticky při dokončení dokladu.


Čárové kódy

Pro práci s Ateosysem je vhodné nikoliv nezbytné používat čárové kódy. Ideálně mít zařízení, které má čtečku čárových kódů přímo integrovanou a nejlépe podporující režim Broadcast.
Pokud chcete komfortní a odolné řešení, doporučujemetermínály C5SC7S,které Vám zajistí rychlou a příjemnou práci ve skladu.

C5S

Chci vyzkoušet


Pokud si chcete před objednáním vše vyzkoušet, můžete využít testovací terminálu s našimi vzorovými daty: TESTATEOSYS

 • demo aplikace pro PC, tablet nebo mobil (ATEOSYS najdete na googleplay)
 • váš terminál bude komunikovat s naší testovací databází

nebo rovnou můžete nainstalovat testovací verzi u Vásna Vašem PC s  Pohodou. Testovací licenční klíč Vám rádi vygenerujeme zdarma. 

Návod na instalaci najdete zde:  http://ateosys.cz/instalace
Základní nastavení: http://ateosys.cz/nastaveni
Další nastavení http://ateosys.cz/navod

Propráci pak stáhněte

 • stáhněte aplikaci aplikace pro PC, tablet nebo mobil (ATEOSYS najdete na googleplay
 • váš terminál bude komunikovat s Vaší databází 
 • bezplatně si tak můžete vyzkoušet a ověřit funkčnost na Vašich datech a vašich zařízeních

 

FAQ

Q: Je možné dokumenty podepsat na mobilním zařízení? A jak bude dokument podepsán?
A: Ano, na mobilním terminálu sesystémem Android lze dokument podepsat. podpis se zobrazí přímo v tiskové sestavě Pohody. Také je možné do dokumentu třeba přiložiti fotku z terénu (např. opravené zařízení apod.).

Q:  Lze mít více uživatelů podjedním terminálem?
A: Ano, v každém terminálu je možné založit více uživatelů. Tedy uživatelé se mohou u terminálu střídat a v Pohodě bude patrné, který uživatel a kdy doklad vystavil.

Q: Může uživatel měnit doklady přímo v terminálu?
A: Ne, uživatel v terminálu kvůli bezpečnosti nemůže měnit doklady již vytvořené. Tyto změny však můžete dodatečně udělat v ekonomickém systému Pohoda.

Q: Mohu ATEOSYS nainstalovat na libovolný PC?
A: Ne, je nutné jej nainstalovat na hlavní PC,kde je nainstalována hlavní licence Pohody (usíťové verze).

Q: Potřebuje ATEOSYS licenci Pohody? Jak zapisuje do Pohody doklady?
A: Ateosys potřebuje při zápisu do Pohody jednu volnou licenci Pohody. Buď ji tedy spouští vdaném okamžiku nebo ji má trvale vymezenou přesmServer (komunikační server Pohody).

Q: Uzavřel jsem účetní rok, je třeba něconastavit?
A: Při uzavření účetního roku vPohodě, je třeba nastavit novou databázi i v Ateosysu.Nastavení provedete přímo přes rozhraní Ateosys NASTAVENÍ-PARAMETRY-Účetní jednotka

Q: Je třeba terminál nějak synchronizobvat s Pohodou?
A: Ne, terminál vždy pracuje s aktuálními daty. Není třeba nijak synchronizovat.Kompatibilní s Windows 10, Windows 2016, Windows 2012, Windows 2008, Windows 8, Windows 7,  Android 5.0 a vyšší

Verze produktu:
3.07
Kompatibilní s Pohodou:
všechny verze se skladem

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Související zboží